- Evet her bir ürün için sigorta tek fiyat olarak sadece 99TL dir.

- Sigorta99 sigortası fatura kesim tarihinden itibaren 1(bir)yıl geçerlidir.

- Müşteri sigorta99 poliçesinde 3.ayında ve 9.ayında isteğe bağlı olarak birer defa tüm donanımına periyodik bakım yaptırma hizmetinden yararlanabilir.

- Maalesef indirim söz konusu değildir. 2017 yılı itibari ile sadece yıllık 99 TL ödemeniz gerekmektedir.

- Maalesef yararlanamazsınız. Sigorta99 sigortası sözleşme maddelerinde de açıkça belirtildiği gibi çalınma sırasında güvenlik gerekçesi açısından kamera kaydı gerekmektedir. İspat edilemediği zaman sigorta geçersiz sayılacaktır.

- www.sigorta99.com adresinden başvuru yapabilir, 0212 945 81 99 numaralı çağrı merkezimizden sipariş verebilir veya 0544 449 81 99 numaralı whatsapp hattımızdan kapıda ödeme için talepte bulunabilirsiniz.

- Sigorta99 için her türlü ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. (Nakit, Kredi Kartı, Havale/EFT)

- Sigorta99 kısmi onarım gerektiren hasarları 1(bir) defaya mahsus teminat altına alır. Riziko gerçekleşmez ise müşteri yılda 2(iki) defa periyodik bakım hizmetinden yararlanabilir.

- Sigorta99 şimdilik sadece TÜRKİYE sınırları içerisinde geçerlidir. Yurtdışına çıkan cihazlar için sigorta geçersiz sayılır.

- Sıfır cihazları kutusunu açmadan faturası ile birlikte sigorta99 yaptırabilirsiniz.

- Hayır. Herhangi bir garanti zararı söz konusu değildir. Sigortamıza 2 yıl garanti süresi içerisinde başvurduğunuz taktirde garantinizin geçerli olmadığı durumlarda sigorta99 devreye girer.

- Sigorta99 güvence paketinden yararlanabilmeniz için kesinlikle sözleşmenin aslının saklanması gerekmektedir. Sözleşmesi kayıp olan müşterilerimizin sigorta hakları akamete uğrar.

- Sıfır ürün ise fatura üzerinde ki tüketici alış fiyatı üzerinden %40, 2.el ürün ise Akabe Bilişim’in belirlediği piyasa 2.el satış fiyatından %20 muafiyet uygulanması sonrasında hesaplanan tutar kadar Akabe Bilişim hediye çeki verilebilecektir.

- Sorun değil. Sigorta99 satın alabilirsiniz. 2.el cihazlarda sözleşme tarihini takip eden ilk 15 gün içerisinde sigorta99 yapılan cihazın video görüntüsü (IMEI,Seri No., Tarih ve Saat okunabilecek şekilde) dosya@sigorta99.com adresine mail atılmalıdır.

HER TÜRLÜ ARIZAYA, GASP VE ÇALINMAYA KARŞI GÜVENCE ALTINA ALALIM